גופי תאורה בדרום

לגופי תאורה בדרום יש משמעות רבה בכל הקשור לעיצוב הבית, שהרי הם בעלי נוכחות רבה, הן מבחינת העיצוב עצמו של גוף התאורה והן מבחינת עוצמת האור שהנורה מעניקה לחלל. עולם העיצובים בתחום גופי התאורה הולך ומתקדם בקצב מסחרר, מה שמעמיד בפני לקוחות שפע של אופציות ולעיתים הבחירה קשה לאור ההיצע הרב. כיום, תוכלו למצוא חנויות תאורה בדרום אשר מציעות גופי תאורה לכל קו עיצוב של בתים, מוסדות, מסעדות, משרדים, לובי של בניינים ולמעשה לכל מקום בו דרושה תאורה איכותית ומרשימה.
בחנויות אלו, תוכלו למצוא גם תאורת לד בדרום, אשר ידועה כתאורה פופולרית בשל עוצמת האור שהיא מעניקה לחלל והאפשרות ליצור תאורה ממוקדת על פריט מסוים ולהאיר אותו באופן ספציפי בכל גוון שתרצו.

מגוון סגנונות עיצוב של גופי תאורה בדרום
כמו שלכל בית יש סגנון עיצוב משלו, כך לכל תאורה יש קו עיצוב משלה.
לכן, יש להתאים את עיצוב גוף התאורה בקפידה על פי סגנון ואופי החלל בביתכם.
התאמה מושלמת של התאורה לצד עוצמת אור נכונה, תוכל לשדרג לכם את החלל באופן משמעותי ולהפוך אותו מחלל סטנדרטי ליוקרתי ומרשים
את ההתאמה יש לבצע בצורה זאת:

התאמת תאורה לבית המעוצב בסגנון קלאסי – לבתים אלו, תתאים תאורה רכה המשדרת שיק מיוחד כדוגמת גופי תאורה מעוצבים כמו – שנדליר מרשים המשתלשל מהתקרה, מנורות תלויות המתאימות לפינת האוכל או למטבח, גופי תאורה שקועים על התקרה או במסדרונות וכך הלאה.
למעשה, בחירת גופי תאורה קלאסים בגוונים בהירים, יוכלו להתאים בקפידה לבית מעוצב בסגנון קלאסי.

התאמת תאורה לבית המעוצב בסגנון כפרי – סגנון כפרי ידוע כחמים ונעים ומשלב הרבה צבעים חמים ועץ מאסיבי כמו – ריהוט מאסיבי מעץ, הרבה כתום, בורדו, חום וירוק של צמחיה בכל מקום. לבתים בסגנון זה, יתאימו גופי תאורה גדולים בגוונים חומים כיאה לסגנון זה.
למעשה, גופי התאורה יהיו יותר מאסיביים ופחות עדינים ביחס לסגנון הקלאסי.

התאמת תאורה לבית בסגנון עתיק – סגנון זה מוכר לנו עוד מבתי המלוכה באירופה, בהם היו שנדלירים יפיפיים המשתלשלים מהתקרה בצבעי זהב או נחושת מרשימים. בבתים אלו, תוכלו למצוא וילונות מפוארים, ריהוט מברזל, שיש ויוקרה מבצבצת מכל פינה.
לבתים אלו, יתאימו גופי תאורה בגוון זהב או נחושת מרשימים ויוקרתיים ומשלבים הרבה נורות קטנות שיוצרות תאורה הרמונית בחלל.

התאמת תאורה לבית בסגנון מודרני – העיצוב המודרני של היום, הוא למעשה מינימליסטי ונקי וניתן לראות בו הרבה גוונים לבנים ובהירים בקו אחיד, אך בעל אמרה מסוימת. לכן, לבתים מודרניים יתאימו גופי תאורה פשוטים, אך מעוצבים בטוב טעם ומרשימים.

אם כך, בחנות תאורה בדרום תוכלו למצוא את כל סגנונות התאורה בדרום, אך כמובן שיש להתאים את גופי התאורה בקפידה לכל חדר ולכל חלל בבית, וזאת על מנת לקבל בית מעוצב בקפידה בדיוק כפי שאתם רוצים.

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed