גופי תאורה

גופי תאורה בלד גלרי
אוהבי האסתטיקה והיוקרה יודעים – על מנת ליצור את המראה הרצוי בבית הפרטי, באולם אירועים, מסעדה, בית עסק או כל חלל אחר – חשוב להשקיע בגופי התאורה במקום. האור הינו בעל אחד התפקידים המשמעותיים ביותר בחיינו. האור מעניק לנו את האפשרות לראות את הנעשה סביבנו, הוא למעשה שותף פעיל ביצירת המציאות שלנו, יחד עם המוח והחוויות אותן צברנו במהלך חיינו.

שבע אנרגיות הצבע
האור למעשה מורכב משבע אנרגיות צבע שונות.
כל אחת מאנרגיות הצבע משפיעה על אזור אחר בגוף, בנפש וברגש.
על ידי שינוי התאורה הקיימת ניתן לחולל שינוי באווירה הקיימת בחלל ואפילו לשנות את המראה שיקלוט המתבונן.
כל אלו מתאפשרים תודות לשינוי התאורה ומשחקי צבע פשוטים, מהנים ומגוונים.
את האווירה בחלל מסוים ניתן לשנות באמצעות בחירת גופי תאורה בסגנונות שונים, צבע תאורה ייחודי, עצמת תאורה משתנה ועוד.

התשובה נמצאת בגוף התאורה
מגוון גופי התאורה השונים בלד גלרי נבחר באופן אישי.
ב – לד גלרי עובדים עם מעצבים ואדריכלים, חנויות ורשתות בינלאומיות, לקוחות פרטיים ועוד ובוחרים בצורה בלתי מתפשרת את גופי התאורה המעוצבים, האיכותיים והייחודיים בתחום. באופן זה כל אחד מהלקוחות בלד גלרי זוכה לקבל יחס אישי ומקצועי וכן ליווי מלא לכל אורך הדרך. בלד גלרי תמצאו גופי תאורה בוטיקים, מסוגננים ובלעדיים ללד גלרי.
כל אחד מהדגמים עשוי בהשקעה רבה ובאיכות שאין שנייה לה.

ליווי אישי וידע מקצועי
על מנת לשמור על מגוון הסגנונות בתוך עיצובי הבוטיק השונים הדגמים שתמצאו בלד גלרי מבוססים על חומרי גלם איכותיים ושרשיים, המעבירים תחושה ייחודית בכל חלל בו הם משולבים. תודות לליווי המקצועי של אנשי הצוות בלד גלרי, כל לקוח זוכה לבחור את גוף התאורה המתאים לו ביותר בהסתמך על הידע המקצועי של הצוות ותוך קבלת הסברים מלאים על היתרונות והחסרונות של כל גוף תאורה, חומר הגלם ממנו הוא עשוי, ייעודו, עצמתו ועוד.

בין חומרי הגלם המשמשים יסוד ליצירת גופי התאורה המרשימים בלד גלרי נמצא עצי זית ואבני חן יקרות, אבני אגת ואמטיסט, קרמיקה ומתכת, בד וחומרים קרמיים מפותחים, שילובי חומרים ועוד.

Bookmark the permalink.

Comments are closed