לד גלרי

תולדות
"וּמָתוֹק, הָאוֹר וְטוֹב לַעֵינַיִם לִרְאוֹת אֶת-הַשָּׁמֶשׁ" אמר קהלת בספרו, עוד מבלי לדעת שאלפי שנים אחריו ימחיש את אמרתו אמן תאורה מקצועי. יאיר, בן למושב סגולה שבמרכז, ינק כבר מילדות את שורשי האהבה ליצירה מחד ולתאורה מאידך.
עם סיום השירות הצבאי, החל יאיר לעבוד בבזק ואילו אחר הצהריים ייצר ועיצב גופי תאורה ייחודיים.
את גופי התאורה מכר בנחלת בנימין שנמצאת בתל אביב.
אהבה זו שלחה אותו ללימודי עיצוב תעשייתי בבית הספר בחולון, שלאחריהם פתח את העסק הרשמי הראשון שלו לעיצוב גופי תאורה.

חומרי הגלם
אם עד היום לא האמנתם במסעות בזמן, התבוננות בעבודותיו של יאיר עשויה לגרום לכם לחוש בממד אחר.
המנורות הייחודיות וגופי התאורה המקוריים שיוצרו בידיים אוהבות לוקחות את המתבונן למסע אל העבר או העתיד, לפי בחירת הלקוח. מנורות קסומות העשויות זכוכית ויוצרות ויטראז' נפלא מעניקות תחושה חמה, אינטימית, עילאית ואפילו קדושה בחלק מהמנורות. מנורות אחרות מיוצרות בטכניקות ייחודיות שפותחו על ידי האמן, עשויות קריסטלים המעניקים אור רך ונעים ומגיעים במיוחד מברזיל.

אוהבי האריסטוקרטיה מחד וחובבי המודרנה מאידך ימצאו בגלריה הייחודית גופי תאורה מקוריים המתאימים לעיצוב עדכני וצעיר מחד וכן גופי תאורה המתאימים לסגנון קלאסי, מהודר או מלכותי.
בשנים האחרונות היקף היצירה של יאיר הולך ומתמקד יותר ויותר בעיצוב גופי תאורה.
המנורות אותן מייצר יאיר עשויות אבני חן ייחודיות העשויות קריסטלים מרהיבי עין.

שמירה על איכות הסביבה
החלק הארי של גופי התאורה המיוצרים בבית המלאכה "לד גלרי" עשוי חומרים טבעיים המהווים חלק מתהליך היצירה ומיובאים מרחבי תבל. ביניהם תמצאו עצים טבעיים כמו עצי זית, אבני חן כגון אבני אגת ואמטיסט המרהיבות, מנורות קרמיקה בעלות חן ייחודי, מנורות מתכת בעיצוב חדשני ויחידי לסטודיו לד גלרי, מנורות קריסטלים מעוצבות ביד אומן ובטכניקות ייחודיות שפותחו לאורך שנים ומתקיימות בבלעדיות בבית המלאכה של יאיר.

על מנת לאפשר שימוש חסכוני במנורות היפהפיות המיוצרות בבית המלאכה של לד גלרי, מוארות כולן בנורות לד הידועות בצריכת האנרגיה הנמוכה שלהן ובאורן הקסום. כמו כן יכול הלקוח לבחור בכל נורה חסכונית אחרת לשימוש במנורה שעוצבה לו בסטודיו.

יחס אישי לכל לקוח
מאחר וכל אדם הוא עולם שלם, כל אחת מהמנורות מבית לד גלרי מיוצרת בתהליך אישי עם כל לקוח באופן ייחודי לו.
למעשה, הלקוח יכול להיות חלק מלא בתהליך היצירה וליהנות ממנורה המיוצרת בהתאם לטעמו האישי.
המנורות בסטודיו מעוצבות בעבודה אישית עם כל לקוח ובהתאמה למפרט הטכני והסגנוני בחלל בו מוצב גוף התאורה.

לא תמצאו ולו שתי מנורות דומות מבית לד גלרי, משום שכל מנורה הינה יצירה יחידה במינה.
מאחר ויאיר עובד באופן פרטני עם כל אדם, זוכה כל לקוח לקבל את מלוא תשומת הלב, ההקשבה, האמפתיה, והכישרון המקצועי.

"אלוהים הוא האמת והאור הוא צילו."
אמר אפלטון, ובסטודיו לד גלרי מיישמים. גופי התאורה המיוצרים בסטודיו לד גלרי מהממים ביופיים ומיוחדים לסטודיו של יאיר. התחושה הנוצרת בכניסה לחלל בו עוצבה מנורה על ידי יאיר הינה חוויה קסומה וייחודית. האור נח ברכות על קירות החדר והאלמנטים שבו, בעודו יוצר תחושה רומנטית או מלאת חיים, עדינה או רעשנית, רכה או בוהקת, אינטימית או רחבת היקף ומאירת עיניים. המנורות מתאימות על פי הזמנה לבתי עסק שבעליהם מחפשים תאורה ייחודית ויחידנית, לבעלי בתים פרטיים האוהבים את האסתטיקה, לגלריות פרטיות ומסחריות, לחללי תצוגה, בתים בעיצוב אישי ועוד.

עבודה עם אנשי המקצוע הגדולים בתחום
מעצם עבודותיו הייחודיות וכשרונו יוצא הדופן נוצר מגע עם האדריכלים והמעצבים הגדולים והטובים ביותר בתחומם.
מגע זה מוליד את יצירות האמנות המרהיבות ביותר, העוצרות נשימה פעם אחר פעם.
מעצם ההקשבה והעבודה האישית מול כל לקוח, נוצרת סימפוניה של תאורה בכל בית תודות לשיתוף הפעולה בין יאיר לאנשי המקצוע. אתם מוזמנים לראות וליהנות מהתאורה הקסומה והייחודית של סטודיו לד גלרי.


יהי אור

Comments are closed