מנורות תקרה בדרום

דקה אחרי שסיימתם לעצב את הבית בדיוק כפי שאתם אוהבים, אם זה צביעת הקירות בגוונים אהובים, שטיחים פזורים בכל מקום ווילונות שישמרו על הפרטיות שלכם, כעת נותר לכם לבחור גם מנורות תקרה מרשימות, כאלה שיוסיפו שיק ויוקרה לחלל.
בחנות מנורות תקרה בדרום תוכלו למצוא מבחר רב של מנורות תקרה, חלקן גדולות ומרשימות שמהן לא ניתן להתעלם, כלומר כאלה שמתאימות לחללים גדולים כמו לחלל הסלון, אך חלקן מנורות תקרה קטנות יותר כדוגמת מנורות שקועות או מנורות צמודות לתקרה המתאימות לחללים קטנים יותר או כתוספת עוצמת אור לחללים גדולים.

כיצד מתאימים את מנורות התקרה לכל חלל בבית?
בחללים צרים וקטנים יחסית כמו – מסדרון, יש לקחת בחשבון שזהו מקום צר יחסית ובו אין צורך לשלב תאורה חזקה מידי, כך שתוכלו לשלב תאורה רכה ונעימה כמו – גופי תאורה נופלים אך צרים ודקים, מנורות צמודות תקרה, לדים, ספוטים וכך הלאה.
אך לעומת זאת, כאשר מדובר בחלל מגורים גדול או במקום בו התקרות גבוהות, תוכלו לשלב גופי תאורה מרשימים כדוגמת מנורת שנדליר גדולה שיכולה לשנות בקלות כל חלל בית משמים למקום חם, אישי יוקרתי וכזה שלא ניתן להתעלם ממנו.
שילוב נכון של מנורת תקרה בכל חלל הבית בצורה עיצובית ללא ספק יכולות להקנות לחלל החדר אווירה רגועה ואינטימית, אך בד בבד על ידי עיצוב ספציפי גופי התאורה יכולים להפוך את החלל לאווירה עירונית תוססת.

מהן מנורות תלויות?
זה לא סוד שמנורות תלויות לא נועדו רק כדי להאיר את חלל הבית או כל חלל, אלה מנורות תלויות יכולות גם לקבוע את הטון ואווירה בכל חלל בו הן מותקנות.
מצד אחר מנורות מסוימות יכולות להקנות לחלל אווירה דרמטית, שקטה, אך מצד שני גם אווירה עירונית, כפרית ובכלל כל סוג אווירה הרצוי בחלל.
מנורות תקרה יכולות להיות מנורות המשתלשלות מהתקרה עד לגובה נמוך כמו – בפינת האוכל שאז ניתן לתלות מנורות נמוכות הקרובות לשולחן או לדלפקים או ברים ביתיים במטבח. מצד שני, מנורות תקרה יכולות להיות גם מנורות שקועות בתוך התקרה או מנורות לד במגוון רב של צבעים מהריבים לקבלת אווירה מיוחדת.

שילוב של כמה גופי תאורה בחלל
בחנויות מנורות תקרה מעוצבות בדרום, תוכלו למצוא מגוון סוגי תאורה, כך שניתן לשלב בין כמה סוגים בחלל לקבלת עוצמת אור רצויה ובכלל לקבל חלל מואר במיוחד. למשל, תוכלו לרכוש מנורות תלויות בשילוב עם מנורות קיר, כלומר לשלב גופי תוארה המשתלשלים מהתקרה ומפיצים כמות רבה של אור שישמש אתכם למטרת אירוח, אך מצד שני כאשר אתם מעוניינים בתאורה רכה רומנטית, תוכלו להדליק מנורות לד או מנורות שקועות המפיצות תאורה רכה יותר.
זכרו תמיד כי תפקיד התאורה השקועה להעניק לחלל אור חזק ועוצמתי ועל המנורות התלויות, לתרום רבות לעיצוב ולאווירה בחדר.

Bookmark the permalink.

Comments are closed