פתרונות תאורה למעצבי פנים ואדריכלים

פתרונות תאורה למעצבי פנים, אדריכלים וכל השאר

יאיר אליחי מעצב תאורה ובעל רקע וניסיון בתחום עיצוב פנים ומוצר.
יאיר בעלים ומנהל סטודיו בוטיק וגלריה לגופי תאורה מעוצבים, בעל וותק של 20 שנה בקירוב.

אלגנטיות מהתקרה

אלגנטיות מהתקרה

הצעה מעניינת: שירות מיוחד
לבד משעות קבלת קהל בסטודיו ואולם התצוגה בהם ניתן לקבל שירות של ייעוץ, להתרשם ממגוון גופי התאורה המיוחדים במקום, יאיר עוסק במתן שירות צמוד וייחודי לכל בעלי המקצוע בתחום עיצוב הפנים, כל מעצב ואדריכל וצרכיו, הרגלי עבודתו והעדפותיו האישיות בצורות עבודה והתנהלות שונות:

– ייעוץ בסטודיו לד גלרי: מוזמנים לבוא אלינו
– ייעוץ במשרד של מעצב הפנים: אנחנו נבוא אליכם
– ייעוץ עם המעצב כחלק אינטגרלי מצוות עבודתו בבית הלקוח: נלווה אתכם לנכס של הלקוח שלכם
– ייעוץ ובדיקה עבור המעצב בבית הלקוחות: נבקר במקומכם/בשליחותכם/בעבורכם בנכס של הלקוח שלכם
– ייעוץ מקוון ואון ליין: נתמוך בכם באמצעות רשת האינטרנט – האתר שלנו; לד גלרי, דפי הרשת החברתית, צט, וידאו ועוד…

יתרונות ייחודיים

סטודיו אחד – מגוון סגנונות ופתרונות
לבד מן הניסיון והיידע בתחום תכנון התאורה לסוגי חלל שונים – עסקים, משרדים, אולמות, בתים ודירות פרטיות, לסטודיו גלרי יתרון ברור וחשוב, בסמוך לסטודיו נמצא בית ייצור מן המיוחדים והיחידים במדינת ישראל.
מפעל הבוטיק הזה מתמחה בהפקת "חלומות תאורה" והפיכתם למציאות. בבית המלאכה הנ"ל, במיקום אסטרטגי על צומת דרכים בלב ליבה ממש של מדינת ישראל – במושב סגולה המטופח מייצרים גופי תאורה ייחודיים, אקזוטיים, מיוחדים בסוגם ועם זאת בעלי קו קלאסי המתאימים למגוון רחב של חללים הדורשים פתרונות תאורה. השילוב של אקזוטי וקלאסי מאפשר למעצב למצוא תחת יריעה אחת את כל העולמות יחדיו. חיסכון בזמן וכיתות רגליים, זמן כבישים, הוצאות דלק ושאר ירקות שכולם מכירים…
תמונה
ייצור לפי מפרט/תוכנית
ידוע לכל כי יצרנים של גופי תאורה על פי רוב מייצרים דגמים. ומה עם לאדריכל פלוני יש רעיון או רצון להגשים חלום דמיוני. בלד גלרי תוכלו להתייעץ ולקבל הצעה לייצר עבורכם ייצור ייחודי – "קאסטום מייד". לד גלרי יפיקו ויגשימו עבורכם את הפריט שיהפוך לשיחת הסלון בקרב חוג הלקוחות הפוטנציאלי של מעצב הפנים, האדריכל.

אלגנטיות על הקיר

אלגנטיות על הקיר

מעצב פנים או אדריכל, אתם יכולים למצוא במקום אחד, סל שירות מושלם וסיוע בכל שלבי הפרויקט – משלב התכנון, בדיקה והתרשמות מדוגמאות שונות של גופי תאורה, ליווי צמוד ומלא על פי צורכיכם במשרדכם או בבית הלקוח בנוכחותכם או בלעדיכם, ביקרתם אצל לקוח ונותרתם עם ספק או שאלה, אם נדרשת בדיקה נוספת וחיזוק הרושם המקצועי שלכם, לד גלרי יבקר עצמאית בכתובת הלקוח ככל שיידרש עד להשגת המטרה הרצוייה ללקוח שלכם.

דברו איתנו
מעצבי פנים ואדריכלים יקרים, בהיכרות קצרה בשיחת טלפון, ניתן יהיה לבנות עבורכם את חבילת השירות האישית שלכם. בלד גלרי מאמינים שמקסום אפשרויות הייעוץ ומתן תמיכה למעצבים או אחרים  העוסקים בתחומים בעלי זיקה לתחום התאורה.
תמונה

לפרטים נוספים, לכל שאלה ועניין, הנכם מוזמנים ליצור קשר, ללא שום התחייבות לסטודיו לד גלרי. תקבלו ייעוץ ככל שיידרש בסבר פנים נעים ובחיוך.

הסטודיו ממוקם במרחק נסיעה של כ 35 ד' מת"א ובקירבה לכביש 6.

התקשרו עכשיו ליאיר אליחי יועץ ומעצב תאורה בטלפון – 077-7296750

מיוחדות למסדרון

מיוחדות למסדרון

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed